Poslední turnaj soutěže mužů se odehrál v Kolíně

V neděli 28.4. se odehrál poslední turnaj soutěže mužů. V něm se naše mužská složka utkala s týmy FBC Slavia Praha C a SOKOL CHODOV. Více v článku…

Ještě před začátkem prvního  utkání se Slávií bylo jasné, že to bude boj. Soupeř na turnaj přijel posilněn zkušenými hráči. Hra v první třetině probíhala ze strany na stranu. A ačkoliv střel bylo na obou stranách dost, padl jen jeden gól a to do naší sítě. Do druhé třetiny jsme šli za stavu 0:1. Naši střeleckou smůlu se povedlo prolomit hned po 47 vteřinách. Díky výborné spolupráci prvního útoku se podařilo vstřelit ještě další dvě branky a druhá třetina skončila 3:2. V závěrečné třetině musel soupeř dotahovat jednobrankovou ztrátu. Po přidání dalších dvou branek dokázal vždy soupeř náskok snížit. V posledních minutách zápasu šel soupeř do hry v šesti, nicméně se nám podařilo náš jednobrankový náskok udržet a vyhrát 5:4.

Druhý zápas nebyl o moc jednodušší, spíše naopak. Jak už bývá zvykem, utkání proti SOKOLU CHODOV jsou velice vyhrocená. A ani v tomto zápase tomu nebylo jinak. V první třetině jsme tahali spíše za kratší konec. Soupeř nás snadno přehrával. To se ale změnilo ve třetině druhé, kdy jsme se uchopili kormidla my. Podařilo se nám opět srovnat a do třetí třetiny se šlo za nerozhodného stavu 4:4. Bohužel, hned v úvodních 10 vteřinách jsme obdrželi dvě branky. To nám sebralo vítr z plachet a do konce utkání jsme již nedokázali udržet krok. Po dalších dvou brankách soupeře schytáváme porážku 4:8.

Tímto turnajem ukončují muži sezónu na 3. místě tabulky!

Na celkové shrnutí sezóny všech kategorií se můžete těšit v příštím článku.